Prekid derbija: Ponovo se čulo "j... Šiptare", meč je nastavljen nakon deset minuta

Već viđene scene

52403 pregleda 457 reakcija 62 komentar(a)
Detalj sa večerašnje utakmice, Foto: FSCG

Derbi drugog kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige između Budućnosti i Dečića prekinut je na desetak minuta - prvo zbog čarki na terenu, a onda i dobro poznatih nacionalističkih i šovinističkih parola sa tribine na kojoj su najvatrenije pristalice Budućnosti.

"J... Šiptare", čulo se nekoliko minuta sa stadiona pod Goricom.

To je naljutilo igrače, stručni štab i navijače Dečića, ali i rukovodstvo koje se nalazilo u loži stadiona, a koje je u nekoliko navrata i gestikuliralo da se utakmica ne nastavi.

Bilo je na sreću više hladnih nego vrućih glava na terenu, predvođenih sudijom Predragom Radovanovićem, pa su se strasti na terenu i na tribinama brzo smirile.

Ovo, inače, nije prvi put da se ovakve stvari čuju sa stadiona pod Goricom.

Meč je završen 1:1. Dečić je poveo golom Augusta, a Budućnost izjednačila pogotkom mladog Vasilija Adžića.