Onana začarao mrežu, Varan pogodio, Junajted slavio

Mančester junajted savladao Vulverhempton na startu Premijer lige - 1:0

4083 pregleda 4 komentar(a)

Nakon 12 godina David de Hea je ovog ljeta napustio Mančester junajted i na "Old Trafordu" su morali da krenu u potragu za novim golmanom.

Izbor je pao na Andrea Onanu, a ako je suditi po debiju u Premijer ligi, kamerunski reprezentativac će biti veliko pojačanje "crvenih đavola".

Junajted je večeras na startu Premijer lige, golom Rafaela Varana savladao Vulverhemtpon (1:0), a osim francuskog defanzivca istakao se i Onana, koji je imao nekoliko izvanrednih asistencija.

Nakon neubjedljivog prvog poluvremena, u drugom je bilo više šansi. A počelo je velikom prilikom za Kunju, koji je pogodio stativu u 50. minutu.

Nakon toga je blistao Onana, koji je zaustavio Neta i u nekoliko navrata Fabija Silvu.

I pošto "vukovi" nisu mogli do pogotka, domaćin je kaznio te promašaje i preko Varana stigao do prva tri boda. Prethodno je Bruno Fernandeš sjajno uposlio Van Bisaku, koji je centrirao, a Varan glavom zatresao mrežu.