Japanac presudio Internacionalu, druga pobjeda Otranta

5228 pregleda 107 reakcija 4 komentar(a)

Fudbaleri ulcinjskog Otrant-Olympica ostvarili su i drugu pobjedu na startu Druge lige Crne Gore.

Izabranici Dejana Vukćevića su u premijernom meču 2. kola savladali novog drugoligaša, ekipu Internacionala u Podgorici sa 2:1.

Ulcinjani su na Kampu FSCG poveli u 12. minutu golom Marka Burzanovića iz penala, a put do trijumfa trasirali su u 61. minutu, kada je Japanac Ajumu Nišimura bio precizan za 0:2.

Poraz Internacionala, na čijoj klupi sjedi Vladimir Savićević, ublažio je Lazar Rakočević dva minuta prije kraja.

Otrant-Olyimpic je u prvom kolu, prošlog vikenda, pobijedio Podgoricu 2:0, dok je Internacional remizirao u Beranama 2:2.

Sjutra se igraju preostali mečevi 2. kola, a sastaju se Grbalj - Berane, Igalo - Podgorica, Lovćen - Bokelj i Iskra - Kom.