Belingem ponovo spasilac Reala - peti gol na četiri meča (VIDEO)

Real u nadoknadi srušio Hetafe (2:1), zahvaljujući novom golu engleskog reprezentativca

8414 pregleda 3 komentar(a)

Džud Belingem stigao je u Real iz Borusije Dortumnd za 100 miliona - i ubrzano isplaćuje svaki euro!

Mladi Englez upisao se na svakoj od četiri utakmice La Lige - postigao je pet golova, mnogi presudni, mnogi odlučujući.

Takav je bio prošli protiv Selte u finišu, takav je bio i današnji protiv Hetafea - u petom minutu sudijskog dodatka, za pobjedu 2:1. Prvi koji je postigao u svom prvom meču na hramu fudbala, "Santjago Bernabeuu".

Rodrigo je šutirao, golman rivala Sorija početnički reagovao, ispustio je loptu, na nju je natrčao Belingem i pogodio za četvrtu pobjedu tima Karla Anćelotija na četiri meča prvenstva ove sezone.

Real se mučio sa rivalom iz predgrađa, Hetafe je poveo u 11. minutu golom Borhe Majorala, a kada je Hoselu u 47. izjednačio na 1:1, bilo je jasno da će Madriđani krenuti po pobjedu svim raspoloživim sredstvima...

Ona je, međutim, stigla duboko u nadoknadi, zahvaljujući Belingemu...