Bajernovih sedam "prijateljskih" Bohumu, Kejn uz het-trik upisao i dvije asistencije

Bajern je preuzeo vrh tabele Bundeslige, ubejdljivom pobjedom nad Bohumom od čak 7:0

3773 pregleda 0 komentar(a)
Kejn opravdava status velikog pojačanja Bavaraca, Foto: REUTERS

Bajern je preuzeo vrh tabele Bundeslige, ubjedljivom pobjedom nad Bohumom od čak 7:0.

Hari Kejn je uz het-trik imao i dvije asistencije, a pitanje pobjednika riješeno je do poluvremena, kada su Bavarci stigli do četiri gola prednosti.

Osim Kejna (13, 54 (penal) i 88. minut), pogađali su Čupo-Moting u 4, De Liht u 29, Sane u 38, i Tel u 81. minutu.

Kejn je ipak drugi na listi strijelaca, pošto je napadač Štutgarta i Gvineje, Serhi Girasi prvi u ligama petice postigao 10 golova.

Englez kao da nije znao da navijači dva kluba zajedničkim zastavama na tribinama proslavlaju pola vijeka prijateljstva...

Dortmund je kući savladao Volfsburg sa 1:0, pogotkom kapitena Marka Rojsa u 68, a Lajpcig je golom Tima Vernera u 75. minutu nastavio sjajan niz rezultata u Menhengladbahu.

Augsburg je slavio protiv Majnca sa 2:1, a oba pogotka za domaćina dao je Ermedin Demirović.

Hofenhajm je produbio krizu Union Berlina, pošto je u gostima slavio sa 2:0, a golove su dali Andrej Kramarić i Maksimilijan Bejer.