Šampionski gen Barse - od 0:2 do pobjede za osam minuta

Dva gola Roberta Levandovskog i jedan Žoaoa Kansela za pobjedu na Olimpijskom stadionu

13244 pregleda 78 reakcija 3 komentar(a)

Selta je bila na pragu senzacije na Olimpijskom stadionu u Barseloni, vodila 2:0 do 81. minuta, ali je Barselona pokazala šampionski gen i slavila 3:2.

Do preokreta je došlo za samo osam minuta, od 81. do 89, koliko je trebalo Robertu Levandovskom da izjednači, a Žoaou Kanselu da donese preokret.

Tim iz Viga je poveo u 19. minutu golom Jergena Larsena, da bi u 76. povisio Grk Anastasios Duvikas.

To je bio signal za buđenje timu Ćavija Ernandesa. Prvo je Leva pogodio u 81. minutu na asistenciju Žoaoa Feliksa, a potom u 86. i nakon dodavanja drugog Portugalca, Kansela.

Bek koji blista od dolaska iz Mančester sitija je u 89. minutu "zapalio" stadion, jer je sjajno utrčao na pas Gavija i donio veliku pobjedu "blaugrani".