Prvi gol Jovetića u Grčkoj, pobjeda Olimpijakosa

Jovetić je protiv Kifisijasa u igru ušao u 58. minutu, a gol je postigao iz penala šest minuta kasnije

17333 pregleda 283 reakcija 9 komentar(a)
Stevan Jovetić na današnjoj utakmici, Foto: Twitter.com/olympiacosfc

U trećoj utakmici u dresu Olimpijakosa, Stevan Jovetić je postigao prvi gol.

Olimpijakos je danas u 5. kolu grčke Superlige na domaćem terenu pobijedio Kifisijas (4:0), a Jovetić je iz penala u 64. minutu povisio na 3:0.

Kapiten fudbalske reprezentacije Crne Gore je u igru ušao u 58. minutu, a samo šest minuta mu je bilo dovoljno da zatrese mrežu Kristinsona.

Osim Jovetića, u listu strijelaca su se upisali El-Kabi, Podense i Ibora.

Jovetić je početkom septembra stigao u Olimpijakos. Debitovao je prethodne sedmice protiv AEK-a (1:1), a na terenu je bio i u četvrtak protiv Frajburga u Ligi Evrope. Taj meč je Olimpijakos izgubio 3:2.

Nakon pet odigranih utakmica u Superligi, Olimpijakos zauzima prvo mjesto sa 13 bodova, uz gol razliku 15:1. Olimpijakos je na tri utakmice u ligi postigao po četiri gola.