Bokelj slavio nakon preokreta, Igalo izgubilo od Lovćena

Odigrane utakmice osmog kola Druge crnogorske fudbalske lige

5357 pregleda 0 komentar(a)
Ilustracija, Foto: Shutterstock

Fudbaleri Bokelja pobijedili su večeras u Kotoru ekipu Podgorice 2:1 i osamili se na čelu tabele nakon osmog kola Druge crnogorske lige.

Podgorički sastav u vođstvo doveo je Takeru Komija u 19. minutu.

Izjednačio je Baba Musah Alhasan u 32, a isti igrač bio je strijelac odlučujućeg pogotka u 77. minutu.

Igalo, koje je uoči ovog kola bilo na čelu, poraženo je pred svojim navijačima od Lovćena 2:1.

Cetinjski tim do pobjede, treće ove sezone, vodili su Tatsuto Sensui u 43. i Luka Bojić, pogotkom u prvom minutu sudijske nadoknade.

Jedini pogodak za Igalo, vodeći na utakmici, postigao je Aleksandar Đukanović u 38. minutu.

U gostima slavio je i Otrant-Olimpik protiv Berana 2:0, golovima Halila Muharemovića u 36. i Miloša Krkotića u 53. minutu.

Bez golova završen je duel Koma i Internacionala na Zlatici 0:0.

Novi poraz, treći uzastopni, upisala je Iskra, koja je u Danilovgradu izgubila od Grblja 3:2.

Bokelj je, nakon osmog kola, na čelu tabele sa 18 bodova, dok su po 15 osvojili Igalo i Otrant-Olimpik.

Na četvrtom mjestu je Podgorica sa 14 bodova.