Još jedan gol Jovetića, ubjedljiva pobjeda Olimpijakosa

Crnogorski reprezentativac na drugom meču zaredom zatresao mrežu

11091 pregleda 3 komentar(a)
Stevan Jovetić proslavlja gol na večerašnjoj utakmici, Foto: Twitter.com/olympiacosfc

Stevan Jovetić ulazi u golgetersku formu, postigao je gol na drugom meču zaredom, a Olimpijakos je u 6. kolu Superlige bio bolji od Arisa (4:1).

Jovetiću je pet minuta bilo dovoljno da zatrese mrežu - u igru je ušao u 79. minutu, a u 84. postigao gol i postavio konačan rezultat.

Prije Jovetića, El-Kabi je dva puta zatresao mrežu Arisa, a autogol je postigao Brabec, dok je na drugoj strani jedini strijelac bio Pardo. Atinjani su mogli i do petog pogotka, ali je Fortunis promašio penal.

Crnogorski reprezentativac je u nedjelju protiv Kifisijasa postigao prvi gol u dresu atinskog velikana.

Olimpijakos je večeras na četvrtoj utakmici u grčkoj Superligi postigao četiri gola, prvi je na tabeli sa 16 bodova i gol razlikom 19-2.