Palmeiras preživio pakao Bombonjere, odluka o finalisti u Sao Paulu

Remi bez golova u prvom polufinalnom meču Kopa Libertadores

2603 pregleda 0 komentar(a)
Supertalentovani Valentin Barko namučio je odbranu Palmeirasa, Foto: Reuters

Bombonjera je ponovo bila na visini zadatka, vrhunski meč odigrao je supertalentovani Valentin Barko, ali gosti iz Brazila su uspjeli da prežive pakao Bunos Ajresa...

Boka juniors i Palmeiras odigrali su neriješeno (0:0) u prvom polufinalnom duelu Kopa Libertadores, pa će odluka o finalisti i putniku na "Marakanu" pasti u Sao Paulu.

Momci Horhea Almirona bili su bolji rival u prvom poluvremenu, na krilima 19-godišnjeg Barka Boka je imala nekoliko šansi, ali svoje veče nisu imali Urugvajci Edinson Kavani i Migel Merentijel.

U drugom poluvremenu, šampion Južne Amerike iz 2020. i 2021. lagano je kontrolisao dešavanja na terenu, pa će priliku za novo finale imati svom "Alijanc parku".

Naravno, pitaće se u tom duelu i argentinski gigant...

Mnogo zanimljivije je bilo dan ranije u Rio de Žaneiru u prvom polufinalnom duelu između Flumininsea i Internasionala - nakon vatrenih 2:2 i ovdje će o putniku odlučivati u revanšu u Port Alegreu.