Lautarova noć za pamćenje: Martines dao četiri gola i riješio probleme Intera

Poker "nerazura" protiv Salernitane - 4:0

7703 pregleda 1 komentar(a)

Lautaro Martines je meč u Salernu počeo na klupi, ali je trener Intera Simone Inzagi na vrijeme shvatio da "nerazuri" bez njega teško mogu da dođu do pobjede protiv Salernitane.

Argentinac je ušao u igru u 54. minutu i riješio sve probleme - Inter je slavio 4:0 zahvaljujući kapitenu koji je postigao sva četiri gola-

Martines je prvo majstorski pogodio u 62. minutu poslije perfektnog pasa Markusa Tirama, onda je u 77. matirao Giljerma Oćou i otklonio sve dileme oko pobjednika.

U 85. je kompletirao het-trik iz penala koji je iznudio Tiram, ali nije bio kraj - najbolju golgetersku noć u karijeri je zaključio pogotkom u 89.

Bivši napadač Rasinga iz Aveljanede je na stadionu "Areki" postigao šesti, sedmi, osmi i deveti pogodak u prvenstvu ove sezone.