Liverpul ne može sa Brajtonom, remi u Londonu

Vulverhempton i Aston Vila igrali neriješeno - 1:1

4120 pregleda 0 komentar(a)
Salah, Foto: Reuters

Fudbaleri Liverpula ni u četvrtom meču zaredom nisu mogli da dođu do pobjede protiv Brajtona - današnji meč u 8. kolu Premijer lige je završen 2:2.

Liverpul je još jednom ove sezone gubio, a onda uspio da preokrene, ali nije mogao da sačuva pobjedu.

Domaći su poveli nakon velike greške Van Dajka i Makalistera - lopta je došla do Adingre, a mladi fudbaler iskoristio poklon.

Liverpul je preokrenuo do kraja prvog poluvremena - Salah je u 40. minutu izjednačio poslije dodavanja Nunjesa, a onda je u prvom minutu sudijske nadoknade realizovao penal, poslije očajne reakcije Verbrugena i Grosa.

Konačan rezultat je postavio Dank.

A odličnu utakmicu odigrali su u Londonu Vest Hem i Njukasl - 2:2.

Domaći su poveli preko Součeka već u 8. minutu. Prethodno je Emerson iskoristio loše istrčavanje Poupa i asistirao Čehu.

Njukasl je do preokreta došao u drugom dijelu, a oba pogotka za "svrake" je postigao Aleksander Isak - u 57. i 62. minutu.

Bod Vest Hemu donio je rezervista Kudus. "Čekićari" su do kraja meča mogli do novog vođstva, ali je Poup odlično zaustavio Bovena.

Neriješeno je bilo i na utakmici Vulverhemptona i Aston Vile - 1:1. Domaći su poveli preko Hvanga, bod Vili donio je Pau Tores.

Votkins je u 103. minutu pogodio stativu.