Alhasan Jusuf 37 - Evanilson 46, 69, 84, Stiven Eustakio 54.

Izmjena: 22:47h
22:51h

Završene su utakmice, a kompletirano je treće kolo Lige šampiona.

Ubjedljivu pobjedu ostvarili su fudbaleri PSŽ-a, koji su na "Parku prinčeva" savladali Milan 3:0.

Mrežu "rosonera" tresli su Mbape, Kolo-Muani i Li, pa francuska ekipa nakon tri kola ima šest bodova, dok je Milan još bez postignutog gola u Ligi šampiona ove sezone.

U istoj grupi Borusija Dortmunda je zahvaljujći Nmeči savladala u gostima Njukasl.

Maksimalan učinak nakon tri kola ima Mančester siti. Aktuelni šampion Evrope je u gostima pobijedio Jang Bojse 3:1, a dva gola djelo su Erlinga Halanda. Osim njega gol za "građane" postigao je Akandži, dok je za domaće strijelac bio Elija.

U istoj grupi Lajpcig je savladao Crvenu zvezdu 3:1 i došao nadomak plasmana u osminu finala.

Seltik i Atletiko Madrid su igrali neriješeno (2:2), dok je Porto savladao Antverpen 4:1.

22:47h

PSŽ je završio posao protiv Milana - 3:0.

Li Kang-In je počeo i završio akciju poslije asistencije Emerija.

22:43h

Lajcpig ponovo ima dva gola prednosti - nakon kornera i gužve u šesnaestercu mrežu Crvene zvezde zatresao je Dani Olmo - 3:1.

U istoj grupi Siti je poveo 3:1 protiv Jang Bojsa, a drugi gol večeras je postigao Erling Haland.

22:40h

Šansa za PSŽ, Mbape je šutirao, a lopta nakon odbrane Menjana pogodila stativu.

22:30h

Zvezda je smanjila u Njemačkoj - 2:1.

Dragović je šutirao, lopta zakačila Kampla i došla do Stamenića, koji je postigao gol.

22:24h

Mančester siti ponovo vodi, gol je postigao Erling Haland iz penala.

Prethodno je, u kaznenom prostoru, oboren Rodri.

22:19h

Sjajan gol Ćavija Simonsa sa oko 25 metara - Lajpcig vodi protiv Crvene zvedze 2:0.

22:15h

Atletiko je izjednačio u Škotskoj protiv Seltika - napad je išao po desnoj strani, Ljorente je ubacio loptu, a Morata glavom u padu postigao gol.

22:13h

PSŽ je poveo 2:0 protiv Milana, gol je postigao Kolo Muani.

22:09h

Na utakmici Jang Bojsa i Mančester sitija već su postignuta dva pogotka - gosti su poveli preko Akandžija u 48, ali je četiri minuta kasnije izjednačio Elija.

21:46h

Gol u Engleskoj u finišu prvog poluvremena - Borusija Dortmund je povela protiv Njukasla.

Gol pogledajte ovdje.

21:36h

Gol u Parizu, PSŽ vodi protiv Milana 1:0, strjelac Kilijan Mbape.

Zari Emeri je počeo akciju, niko od igrača Milana nije mogao da ga zaustavi, pa je asistirao Mbapeu, koji je zatresao mrežu.

21:30h

Atletiko je izjednačio u Škotskoj preko Grizmana, ali je tri minuta kasnije Palma donio novu prednost Seltiku - 2:1

21:28h

Dortmund je imao dvije sjajne prilike da povede protiv Njukasla, ali je golman engleske ekipe Nik Poup oba puta odlično intervenisao.

21:13h

Crvena zvezda gubi od Lajpciga 1:0, gol je postigao Raum.

Gosti su izgubili loptu na sredinu terena, Raum je bio sam na lijevoj strani, dočekao asistenciju Simonsa i postigao gol.

21:06h

Postignut je prvi gol na utakmicama koje su počele u 21 čas - Seltik je poveo protiv Atletika, gol je postigao Kjogo Furuhaši.

Izmjena: 21:40h
20:40h

Utakmicama trećeg kola u grupama E, F, G i H večeras se nastavlja Liga šampiona.

Završena su prva dva meča večerašnjeg programa - Barselona je savladala Šahtjor 2:1 i sačuvala perfektan skor u grupi H, dok je Fejnord zablistao protiv Lacija (3:0) i sa šest bodova izbio na čelo grupe E, sa dva boda više od Atletiko Madrida, koji sa Stefanom Savićem u startnoj postavi gostuje Seltiku od 21 čas.

Činilo se da će „blaugrana” lagano odraditi posao protiv „rudara”, jer je golovima Ferana Toresa u 28. i Fermina Lopesa u 36. minutu vodila 2:0 na Monžuiku.

Ukrajinci su, međutim, smanjili preko Geogrija Sudakova u 62. minutu, a do kraja imali još nekoliko šansi za senzacionalni bod.

U Roterdamu nije bilo takvih uzbuđenja, jer je Lacio „izgorio” na čuvenom „tiganju” - „De Kajpu”.

Santjago Himenes je donio prednost holandskom velikanu u 31. minutu, da bi u sudijskoj nadoknadi 1. poluvremena povisio Ramiz Zeruki.

Sve je riješeno u 74. minutu, kada je Himenes bio najbliži poslije odbrane Ivana Provedela, a „nebesko-plavi” su u 83. samo ublažili poraz pogotkom Pedra iz penala.

Izmjena: 21:12h