Trener Prestona: Gol Osmajića? Fantastično; On je ratnik koji nikada ne propušta treninge i utakmice

Fenomenalan gol i asistencija - Milutin Osmajić je još jednom potvrdio da mu prija dolazak na Ostrvo

10068 pregleda 2 komentar(a)
Osmajićev volej bio je neuhvatljiv za golmana Sautemptona, Foto: pnefc.net

Na teren "Dipdejla" istrčao je početkom drugog poluvremena, samo šest minuta kasnije ponovo je zatresao mrežu. I to na kakav način - iz voleja, sa preko 20 metara.

Milutin Osmajić je odigrao još jedan sjajan meč za Preston - njegov super gol protiv Sautemptona bio je u tom trenutku sa 1:1, tri minuta nakon toga asistirao je Bredu Potersu za 2:1, ali njegov tim do kraja nije uspio da sačuva pobjedu (2:2).

Sjajnu predstavu crnogorskog fudbalera prokomentarisao je trener Prestona Rajan Lou.

"Da li će mu sve ovo pomoći za samopouzdanje? Mislim da je to momak koji je već prilično samouvjeren. Kada je u pitanju gol, možda mu je malo skretanje pomoglo, ali svakako bio je to fantastičan udarac", istakao je Lou.

Menadžer kluba uz Lankašira otkrio je i da je naš napadač imao manjih problema sa prehladom.

"Mučio se sa bolovima u grlu, ali on je ratnik - nikada ne propušta treninge i utakmice", dodao je Lou.

Osmajić je prvog dana septembra iz Kadisa stigao u Preston, a na osam mečeva za novi klub u Čempionšipu do sada je postigao dva gola i upisao dvije asistencije.

Preston poslije 13 utakmica ima 22 boda i nalazi se na diobi trećeg mjesta sa Lidsom.

Lider je Lester koji je od mogućih 39 bodova osvojio čak 36, a drugi je Ipsvič sa 31...