Olimpijakos savladao Vest Hem, slavio i Frajburg za gužvu na tabeli

Stevan Jovetić ušao u 94. minutu protiv "čekićara"

4625 pregleda 0 komentar(a)

Stevan Jovetić je dobio tek nekoliko minuta u pobjedi Olimpijakosa nad Vest Hemom.

Grčki velikan je savladao "čekićare" 2:1 za prvu pobjedu u Ligi Evrope, nakon što je u prva dva kola izgubio od Frajburga kod kuće i remizirao protiv TSC-a iz Bačke Topole.

Furtunis u 33. i Rodinei u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena donijeli su veliku prednost Olimpijakosu, a trijumf nije ugrozio ni pogodak Pakete u 87.

Vest Hem ima šest bodova, koliko i Frajburg koji je nadigrao TSC u gostima - 3:1.

Srpski predstavnik, za kojeg je cijeli meč odigrao crnogorski internacionalac Marko Rakonjac, vodio je od 13. minuta pogotkom Petrovića, a Njemci su ulogu favorita opravdali u drugom poluvremenu kada je het-trik postigao Italijan Grifo.

Olimpijakos poslije tri kola ima dva boda manje od tandema na vrhu, dok je TSC na jednom bodu...

Betis je u Solunu savladao Aris 1:0 (pogodak Peresa) za drugi trijumf, u istoj grupi golova nije bilo u duelu Sparte i Rendžersa u Pragu.

Atalanta je remizirala u Gracu protiv Šturma (2:2) i lider je grupe D - ima sedam bodova, tri više od Šturma i Sportinga, koji je mogao samo do boda protiv poljskog Rakova (1:1).

Prvu pobjedu je poslije dva remija ostvario Marsej koji je na Velodromu nadigrao AEK - 3:1.