Furiozni Hari Kejn: Pogađa i sa svoje polovine

Het-trik Kejna u pobjedi Bajena nad Darmštatom od 8:0 u 9. kolu, Štutgart prekinuo sjajan niz, Union nastavio da tone

4147 pregleda 0 komentar(a)
Englez dominira u Bundesligi, Foto: REUTERS

Bajern je bio u minusu, ali do poluvremena je već imao igrača više na Alijanc areni protiv Darmštata, što je iskoristio da u 9. kolu Bundeslige deklasira Darmštat sa čak 8:0.

A Hari Kejn je iskoruistio povredu i neigranje Serhiu Girasija za Štutgart, da het-trikom dođe do skora od 12 golova, dva manje od Gvinejca.

Kejn je i načeo mrežu Darmštata u 51. minutu, da bi potom dao gol za 5:0, ali kakav - kontru svog tima prekinuo je udarcem sa svoje polovine i pogodio je u 69. minutu. Het trik je kompletirao u 88. minutu.

Između njegovih golova po dva puta su pogađali Liroj Sane i Džamal Musijala a jednom Tomas MIler.

Bajern je od 4. minuta imao igrača manje, jer je "pocrvenio" Kimih, na drugoj strani Đasula je morao vani u 21, a Maglica u 41. minutu.

A Štutgart je zaustavljen na svom Gotlib Dajmleu od Hofenhajma - 3:2. "Švabe" su bez Girasija izgubile meč nakon šest pobjeda u ligi.

Union Berlin je neprepoznatjiv u odnosu na prošlu sezonu, u nizu je od 10 poraza u svim takmičenjima nakon što je izgubio na Vezeru do Verdera - 2:0.

Borusija Menhengladbah je dobila Hejdenhajma sa 2:1, a i Augsburg je slavio domaću pobjedu and Volfsburgom.