Silovit start Intera i Milana, Jovetiću klupa, Marušiću 25 minuta

Roma slavila u Bergamu, golom Kolarova
Mauro Ikardi, Foto: Reuters
Ažurirano: 20.08.2017. 20:54h

Furiozan start milanskih klubova u Seriji A – Milan je slavio protiv Krotonea, a Inter u derbiju bio bolji od Fiorentine.

“Roso-neri” su sklopili jak tim u prelaznom roku, a jedan od novih igrača - Frank Kesi doveo ih je u vođstvo iz penala u šestom minutu.

Mladi Kutrone je zatim uzeo stvar u svoje ruke, pogodio za 2:0, pa asistirao Susu za 3:0 u 24. minutu.

Mauro Ikardi je odmah uhvatio golgeterski ritam. Kapiten Intera postigao je prva dva gola za svoj tim u pobjedi nad Fiorentinom, koja je danas ostala bez Nikole Kalinića (otišao u Milan).

Ivan Perišić, Kalinićev saigrač u hrvatskoj reprezentaciji i najbolji igrač meča, pogodio je za 3:0.

Stevan Jovetić je utakmicu odgledao sa klupe.

Iznenađenje je napravio Spal, remijem bez golova protiv Lacija, za koji je Adam Marušić igrao od 67. minuta.

Bolonja - Torino 1:1