Đukanović u stilu završio sezonu sa Hamarbijem, Radulović donio pobjedu Vojvodini

Đukanović postigao gol protiv Halmstada i sezonu završio na trećem mjestu najboljih strijelaca Alsvenskan lige sa 11 pogodaka

4375 pregleda 2 komentar(a)
Đukanović, Foto: Twitter.com/hammarbyfotboll

Crnogorski fudbaler, Viktor Đukanović u velikom stilu je završio sezonu sa Hamarbijem - bivši fudbaler Budućnosti je danas bio strijelac u remiju sa Halmstadom (2:2) u posljednjem kolu Alsvenskan lige.

Đukanović je mrežu zatresao u 65. minutu, poslije dodavanja Besare.

Iz Đukanovića je odlična sezona u Švedskoj, koju je završio sa 11 pogodaka, pa je treći na listi strijelaca, iza fudbalera Hakena, Traorea (12) i napadača Malmea Kise-Telina (15).

A dva pogotka večeras je postigao i fudbaler Vojvodine Andrija Radulović.

Ekipa iz Novog Sada je u 15. kolu Superlige Srbije, nakon preokreta, savladala u gostima TSC (2:1).

TSC je vodio od prvog minuta kada je gol postigao Ćirković, da bi Radulović u 19. i 29. minutu kreirao preokret.