Barsa i dalje nema odgovor na ujed "pčelica"

Barseloni remi u 14. kolu La Lige na gostopvanju Rajo Valjekanu - 1:1

3251 pregleda 0 komentar(a)
Unai Simon je pogodio za nastavak mučenja Barse protiv ekipe "pčelica", Foto: REUTERS

"Crna serija" Barselone u utakmicama sa Rajo Valjekanom produžena je na pet utakmica - tri poraza i dva remija nakon što je danas u 14. kolu La LIge njihov međsuobni duel okončan sa 1:1.

Da Barsu čeka težak posao u Valjehasu najavio je Unai Simon, ali je Penja, koji mijenja Mark Andre ter Štegena odbranio prvu, ali ne i drugu priliku sjajnog veziste "pčelica", koji je uhvatio volej za špice u 39. minutu.

Probala je potom Barsa sve, ali lopta jednostavno nije htjela u gol Stoleta Dimitrijevskog. Ipak, u 82. minutu loše postavlejna ofsajd zamka domaće ekipe rezultirala je napadom gostiju sa lijeve strane a ispred Roberta Levandovskog Ležen je vrhom patike poslao loptu u svoju mrežu.

Uslijedili su napadi Barse u talasima, ali bez rezultata.