Jezero se učvrstilo na trećem mjestu, dva gola Toškovića

Jezero u meču 17. kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige pobijedilo Rudar 4:1

8569 pregleda 68 reakcija 7 komentar(a)
Fudbaleri Jezera, Foto: FSCG

Fudbaleri Jezera savladali su danas Rudar (4:1 ) na Trening kampu FSCG u utakmici 17. kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige.

Jezero se nakon ovog trijumfa učvrstilo na trećem mjestu na tabeli sa četiri boda više od Sutjeske, koja je juče u Nikšiću igrala neriješeno sa Dečićem (1:1).

Meč u Podgorici obilježio je Balša Tošković, koji je bio strijelac u četvrtom i 16. minutu.

Tošković
Toškovićfoto: FSCG

Nakon golova Toškovića, Rudar je smanjio preko Stefana Golubovića u 21. minutu.

U drugom poluvremenu se mreža Stojana Vukčevića tresla još dva puta, a strijelci su bili Marko Šimun u 46. i Naoaki Senaga u 56. minutu.

Naoaki
Naoakifoto: FSCG

Rudar je nakon ovog poraza ostao na posljednjem mjestu na tabeli sa dva boda manje od Jedinstva i Mladosti, ekipa koje su u zoni baraža. Jedinstvo ima meč manje od Rudara.

Juče su odigrane tri utakmice 17. kola. Mladost je u Tivtu pobijedila Arsenal (2:0), Budućnost je bila bolja od Mornara (4:3), a Sutjeska i Dečić su igrali neriješeno (1:1).

Duel Jedinstva i Petrovca na programu je sjutra od 13 časova u Bijelom Polju.