Šou Ziješa i remi u sjajnom meču u Istanbulu, PSV nakon preokreta pobijedio Sevilju

Galatasaraj - Mančester junajted 3:3, Sevilja - PSV 2:3

8192 pregleda 1 komentar(a)
Ziješ postiže drugi gol, Foto: Reuters

Spektakl u Istanbulu - fudbaleri Mančester junajteda su vodili 2:0 i 3:1 protiv Galatasaraja, imali šansu da upišu drugu pobjedu u Ligi šampiona ove sezone, a na kraju su osvojili samo bod.

Meč u Turskoj je završen je 3:3, pa Galatasaraj ostaje na bod više od Junajteda.

Engleska ekipa je odlično počela utakmicu i već u 18. minutu vodila 2:0, a strijelci su bili Garnaćo i Bruno Fernandeš.

Poslije pola sata igre prednost "đavola" je smanjio Hakim Ziješ i najavio blistavo veče.

Ali, u 55. minutu je Junajted ponovo imao dva gola prednosti (3:1), a strijelac je bio Mektominej.

I kao u prvoj utakmici, odigranoj 3. oktobra u Mančesteru, engleska ekipa je ispustila prednost - Ziješ je u u 62. minutu smanjio na 3:2, a onda je u 71. upisao asistenciju, a strijelac je bio Akturkoglu.

U finišu meča je Fernandeš pogodio stativu, a onda je Pelistri sa pet metara šutirao pravo u Musleru.

Galatasaraj ima pet bodova, Junajted četiri, koliko i Kopenhagen, koji od 21 igra sa Bajernom u Minhenu.

U posljednjem kolu Galatasaraj gostuje Kopenhagenu, a Junajted je domaćin Bajernu.

A PSV je nakon velikog preokreta savladao u Španiji Sevilju - 3:2.

Španska ekipa je imala dva gola prednosti, a strijelci su bili Ramos i En-Nesiri, da bi PSV smanjio preko Saibarija, onda je autogol postigao Gudelj, a preokret kompletirao Pepi u 92. minutu.

Sevilja je meč završila sa igračem manje, jer je isključen Okampos.