Leće do boda u 100. minutu, Krstović igrao prvih 57

Leće bez pobjede deset kola, pet pobjeda pa isto toliko remija, tri vezana nakon utakmice sa Bolonjom - 1:1

6598 pregleda 1 komentar(a)
Bez pravih šansi za crnogorskog napadača protiv Bolonje, Foto: Reuters

Golgeterski post crnogorskog napadača Nikole Krstovića u Lećeu traje šest utakmica a čak 10 njegov Leće ne zna za pobjedu u Seriji A. Ipak, Leće je u sreći završio duel sa Bolonjom, jer je u 100. minutu sa penala "iščupao" bod - 1:1, u podnevnom nedjeljnom terminu 14. kola - 1:0.

Krstović je na terenu bio 57. minuta, nije uspio da uđe u pravu šansu a gosti su do gola došli nakon njegovog izlaska.

Lukojanis je iz fantistočno izvedenog slobodnjaka ljevicom pogodio u 68. minutu.

Bilo je puno bure u finišu, Leće je odbijao da izgubi i uspio je sa penala koji je u odsustvu Krstovića preuzeo njegova izmjena, Roberto Pikoli.

Leće je vezao treći remi, ukupno peti uz isto toliko poraza u 10 posljednjih kola.