Otrant-Olimpik savladao Podgoricu i preuzeo prvo mjesto, Iskra pobijedila Igalo

U posljednjem meču ovog kola sjutra će u 13 sati rivali biti Bokelj i Grbalj

7035 pregleda 6 komentar(a)
Ažurirano: 03.12.2023. 17:37h

Fudbaleri Otrant-Olimpika pobijedili su danas u Ulcinju ekipu Podgorice 3:1, u utakmici 19. kola Druge crnogorske lige.

Ulcinjski sastav upisao je 11. trijumf i sa bodom prednosti preuzeo prvo mjesto od Bokelja, koji će sjutra igrati protiv Grblja.

Otrant-Olimik slavio je golovima Halila Muharemovića koji je pogađao u 35. i 54. i Miluna Jokovića u 88. minutu.

Počasni pogodak za Podgoricu postigao je Takeru Komija u 91. minutu.

Japanac je najbolji strijelac jesenjeg dijela šampionata sa 15 golova.

Berane je pred svojim navijačima igralo protiv Internacionala 2:2.

Poveo je domaćin golom Uroša Bulatovića u 14. minutu.

Poravnao je Đorđe Mujović u 45, a novo vođstvo domaćinu donio je Đorđe Magdelinić efektnim pogotkom u 68. minutu.

Konačan rezultat postavio je Nikola Ukšanović u drugom minutu sudijske nadoknade.

Iskra je u Dannilovgradu pobijedila Igalo 2:1, golovima Ognjena Rolovića u 11. i trećem minutu sudijske nadoknade.

Jedini pogodak za Igalo postigao je Miloš Đurđević u 23. minutu.

Kom je na Zlatici slavio protiv Lovćena 4:2, a do sedmog trijumfa ove sezone vodili su ga Luka Mihaljević u 8, Vladimir Perišić u 45. iz jedanaesterca i Marko Kažić u 47. i 63. minutu.

Strijelci za Lovćen bili su Luka Bojić u 14. i Vuko Vicković u 31. minutu.

U posljednjem meču ovog kola sjutra će u 13 sati rivali biti Bokelj i Grbalj.