Realu samo bod protiv Betisa na „Viljamarinu”

Betis uzeo bod protiv Reala (1:1), Isko u 90. minutu pogodio stativu bivšeg kluba

4046 pregleda 0 komentar(a)
Uzalud donio vođstvo: Džud Belingem gleda slavlje igrača Betisa nakon izjednačujućeg gola, Foto: Reuters/Marcelo del Pozo

Real je imao šansu da umakne Đironi i Barseloni pred katalonski derbi na „Monžuiku”, ali ju je prokockao.

„Kraljevski klub” je vodio protiv imenjaka Real Betisa na „Benito Viljamarinu”, ali je na kraju bio zadovoljniji bodom (1:1).

Džud Belingem je nastavio nestvaran niz i u 53. minutu dao 12. gol u La Ligi ove sezone, čime je uvećao prednost u odnosu na Antoana Grizmana, koji ima devet.

Ali, Aitor Ruibal je poravnao u 66. minutu, da bi Isko u 90. glavom pogodio stativu, a mogao je da sruši svoj bivši klub.