Interu dovoljno sedam minuta za povratak na prvo mjesto

"Neazuri" savladali Udineze (4:0)

5494 pregleda 0 komentar(a)

Juventus nije dočekao kiks Intera koji je i drugo kolo zaredom na pravi način reagovao na pobjedu "stare dame" za povratak na prvo mjesto na tabeli Serije A.

"Nerazuri" su na "Meaci" lako izašli na kraj sa Udinezeom (4:0) za 12. trijumf u 15 kola Serije A, pa čuvaju lidersku poziciju - sa dva boda više od Juvea.

Inter je posao protiv "zebri" završio za samo sedam minuta, od 37. do 44. kada je tri puta pogodio mrežu.

Prvo je Hakan Čalhanoglu bio strijelac iz penala koji je iznudio Lautaro Martines, onda se upisao Federiko Dimarko, a potom i Markus Tiram.

Drugo poluvrijeme je bilo odrađivanje posla, Inter je spustio ritam, ali i stigao da još jednom zatrese mrežu - uradio je to Lautaro Martines u 84.

To je Argentincu 14. gol u Seriji A ove sezone, ali i prvi na svom terenu nakon dva mjeseca i duela sa Bolonjom.