Pobjeda "crnogorske" Voske, gol Alekse Marušića protiv Rabotničkog

Ekipa iz Ohrida, trenera Miljana Radovića i igrača Jovana Nikolića, Nikole Stijepovića i Alekse Marušića pobjedom završila jesenji dio 1. MFL-a

3509 pregleda 2 komentar(a)

Nesrećni poraz sa penala u devetom minutu nadoknade u lokalnom derbiju na terenu lidera Struge u prošlom kolu, nije pokolebao kub iz Ohrida - Voska Sport je slavila u posljednjoj utakmici 1. MFL-a, protiv Rabotničkog sa 3:2.

Ogroman doprinos pobjedi domaće ekipe dao je crnogorski napadač Aleksa Marušić, koji je u 47. minutu pogodio za 2:0.

Gosti se nisu predavali, izjenačili su do 84. minuta golovima Kamerunca Ganda i Todorovskog, ali je u 87. minutu ekipi crnogorskog trenera Mijana Radovića, pobjedu potpisao Nigerijac Olatunbosun.

Voska će proljeće tako dočekati sa dva boda iznad zone ispadanja, a osim Marušića cijeli meč odigrali su kapiten Voske Jovan Nikolić i još jedan bivši igrač Sutjeske, defanzivac Nikola Stijepović.