Kiks Juventusa na "Marasiju"

Đenova osvojila bod protiv velikana - 1:1

5911 pregleda 0 komentar(a)

Juventus je stao u Đenovi i osvojio samo bod, tako je propustio da novom pobjedu do nedjelje veče preuzme prvo mjesto na tabeli Serije A od Intera.

"Stara dama" je u 16. kolu odigrala 1:1 na "Marasiju" i realno više nije ni zaslužila, iako je prva povela.

Federiko Kjeza je u 28. minutu pogodio iz penala koji je iznudio nakon što je Dušan Vlahović na dvadesetak metara od gola "grifona" oduzeo loptu Milanu Badelju i proslijedio je do italijanskog reprezentativca.

U tom momentu je sve podsjećalo na većinu Juveovih mečeva ove sezone, ali se ovog puta čuvanje prednosti obilo o glavu Masilijanu Alegriju.

Đenova je vjerovala i do izjednačenja došla na samom startu drugog poluvremena kada je mrežu velikana poslije fantastične akcije zatresao Islanđanin Albert Gudmunđson.

Juve sada uz meč više ima bod manje od Intera koji u nedjelju od 20.45 gostuje Laciju.