"Zoro" Kuluševski pokorio Siti Graund, Totenhem kuca na vrata Lige šampiona

Totenhem je slavio rutinsku pobjedu na gostovanju Notingem Forestu - 2:0, u 17. kolu Premijer lige

4867 pregleda 1 komentar(a)
Maska "Zoro" nije smetala Kuluševskom da bude najbolji na meču, Foto: REUTERS

Totenhem je slavio rutinsku pobjedu na gostovanju Notingem Forestu - 2:0, u 17. kolu Premijer lige. Tim trijumfom "sparsi" su se izjednačili bodovno sa Mančester sitijem, koji je na četvrtom mjestu, ali "građani" imaju utakmicu manje.

Utakmicu je riješio švedski internacionalac Dejan Kuluševski, koji je u drugom minutu nadoknade poluvremena asistirao Brazilcu Rišarlisonu.

U 65. minutu Kuluševski je udvostručio prednost, a domaća ekipa nije mogla do gola ni sa igračem više, jer je u 70. minutu isključen vezista Totenhema Bisuma.

Domaćin je samo uspio da iskoristi prednost da napravi pritisak ali je golman gostiju Vikario bio sjajan u 85. minutu.

Notingem Forest je već šest utakmica bez trijumfa i iz njih je izvukao tek jedan bod.