Krstović igrao desetak minuta, Leće pobijedio poslije skoro tri mjeseca

Na "Via del Mareu" je presudio gol Ramadanija u 89. minutu

4507 pregleda 1 komentar(a)

Leće je posljednji put pobijedio 22. septembra u 5. kolu Serije A kada je na svom terenu bio bolji od Đenove.

Na novi trijumf je čekao sve do danas, nakon šest remija i četiri poraza slavlje je uslijedilo u duelu sa Frozinoneom.

Na stadionu "Via del Mare" je bilo 2:1 za domaćina, za kojeg je od 83. minuta na terenu bio crnogorski reprezentativac Nikola Krstović.

Leće je poveo u 11. minutu golom Roberta Pikolija nakon loše reakcije golmana Stefana Turatija, a izjednačenje je u 33. donio Kajo Žorž iz penala.

Krstović, koji je drugi meč zaredom bio rezerva, ušao je u igru u 83, a momenat odluke je viđen u 89.

Albanac Iljber Ramadani je šutirao sa preko 25 metara, ni tada se nije proslavio čuvar mreže Frozinonea, za konačnih 2:1.

Krstović je ostao na brojci od četiri pogotka u sezoni, nije bio strijelac još od 6. oktobra i duela sa Sasuolom (1:1).