Maldinijev Srbin pogodio na debiju, Milan lako slavio protiv Monce

8349 pregleda 2 komentar(a)
Simićev debi iz snova za velikana iz Milana, Foto: REUTERS

Milan je sa lakoćom slavio protiv Monce u podnevnom terminu 16. kola Serije A - 3:0.

Utakmica će se pamtiti najviše po golu na debiju 18-godišnjeg mladog reprezentativca Srbije, Jana-Karla Simića, koji je pogodio za 2:0, u 41. minutu.

Defanzivac iz mlađeg pogona Milana, kojeg je za milion eura prije dvije sezone iz Štutgarta doveo Paolo Maldini, dobio je šansu zbog brojnih povreda odbrambene linije "roso-nera".

I ne samo njih, već i Tomazija Pobege, umjesto kojeg je ušao u 24. minutu

Milan je od starta igrao odlično, pogodio iz druge prave prilike već u 3. minutu preko Holanđanina Reijndersa, koji je sjajnim solo prodorom probio odbranu gostiju.

Konačan rezultat postavio je Švajcarac Noa Okafor na dodavanje Olivijea Žirua u 76.minutu, a četiri minuta kasnije se strijelac povrijedio i ustupio mjesto Čukvuezeu.