Real ubjedljiv, odlična utakmica Modrića

Real Madrid - Viljareal 4:1

8953 pregleda 0 komentar(a)
Modrić sa saigračima proslavlja gol, Foto: Reuters

Fudbaleri Reala savladali su večeras na domaćem terenu Viljareal (4:1) u 17. kolu La Lige i makar do sjutra preuzeli prvo mjesto na tabeli.

Real ima bod više od Đirone, koja će sjutra ugostiti Alaves.

Madriđani su odigrali odličan meč, dominirali od početka do kraja, a trijumf je u 25. minutu najavio Belingem, poslije sjajnog dodavanja Modrića.

Real je diktirao ritam u prvom poluvremenu, a prije odlaska na odmor je stigao i do drugog pogotka. Strijelac je u 37. minutu bio Rodrigo poslije kornera i gužve u šesnaestercu.

Gosti su početkom drugog poluvremena unijeli malo drame u utakmicu - Kros je izgubio loptu na sredini terena, Viljareal krenuo u kontru, a Morales savladao Lunjina.

Neizvjesnosti, ipak, nije bilo - Dijas je u 64. minutu na centru primio loptu, krenuo ka golu, niko od igrača "žute podmornice" nije uspio da ga zaustavi, pa je lako povisio na 3:1.

Tačku na utakmicu stavio je večeras odlični Modrić.

Real je posljednji poraz na domaćem terenu pretrpio početkom aprila, kada je izgubio upravo od Viljareala.