Tri utakmice, tri remija u Bundesligi: Kiksevi Dortmunda, Lajpciga i Hofenhajma (VIDEO)

Odigrana tri meča 16. kola Bundeslige, vodeći Bajer sjutra dočekuje Bohum, Bajern u Volfsburgu

5507 pregleda 0 komentar(a)

Borusija Dortmund bila je favoriti kod kuće protiv Majnca - završilo se 1:1.

Lajpcigu su davane veće šanse od domaćeg Verdera - završeno je takođe 1:1.

Hofenhajmu je uoči meča davana prednost protiv novajlije Darmštada - na kraju je bilo 3:3.

To je epilog tri prva meča 16. kola Bundeslige, preostalih šest igraju se sjutra.

"Milioneri" su poveli protiv Majnca u 29. minutu golom Julijana Brandta, gosti su izjednačili u 43. preko Van den Berga.

Rezultat 1:1 ostao je aktivan do kraja, a Đovani Rejna je za domaće u 91. minutu ubacio loptu u mrežu, ali iz ofsajd pozcije.

Borusija je ostala 5. na tabeli, a pritisak na vodeći dvojac - Bajer i Bajern - nije uspio da napravi trećeplasirani Lajpcig.

Openda je u 47. minutu na "Vezeru" doveo tim iz Red Bulove korporacije u vođstvo, ali je Verder izjednačio u 75. preko Njinmaha.

Sjutra igraju Union Berlin - Keln, Bajer Leverkuzen - Bohum, Ajntraht - Borusija Menhengladbah, Hadenhajm - Frajburg, Štutgart - Augzburg, Volfsburg - Bajern Minhen.