Brajton remizirao u Londonu, Kristal Palas u problemima

3795 pregleda 0 komentar(a)
Italijanski stručnjak De Zerbi uspio i pored problema sa sastavom do boda u Londonu, Foto: Reuters

Fudbaleri Kristal Palasa i Brajtona odigrali su večeras neriješeno 1:1, u utakmici 18. kola Premijer lige.

Džordan Aju je u prvom minutu sudijske nadoknade u prvom poluvremenu donio prednost Kristal Palasu, a konačan rezultat postavio je Dani Velbek u 82. minutu.

Brajton je ovim remijem stigao do 27. poena i trenutno je osmi na tabeli, dok je Kristal Palas na 15. poziciji sa 18 osvojenih bodova.

Fudbaleri Kristal Palasa će u narednom kolu Premijer lige gostovati Čelsiju, dok će Brajton ugostiti Totenhem.