Nastavlja se agonija Mančester junajteda: "Đavoli" izgubili od Vest Hema

Vest Hem - Mančester junajted 2:0

5858 pregleda 1 komentar(a)
Slavlje igrača Vest Hema, Foto: Reuters

Nastavlja se kriza Mančester junajteda - "crveni đavoli" igraju loše, a taj trend su produžili i u Londonu, gdje su danas, u 18. kolu Premijer lige, izgubili od Vest Hema 2:0.

Junajted je posljednju pobjedu u ligi zabilježio protiv Čelsija početkom mjeseca. A na četvrtom meču zaredom u svim takmičenjima ekipa nije postigla gol.

Ekipa Erika ten Haga je imala neke šanse u prvom dijelu preko Antonija i Garnaća, dok je u drugom poluvremenu prvi zaprijetio Vest Hem - Boven je glavom šutirao, a Onana odbranio.

Dvadesetak minuta nakon propuštene šanse, Boven je zatresao mrežu - nakon lijepe kombinacije i asistencije Pakete je savladao Onanu.

Poslije Bovena u prvom planu je bio Kudus koji igra u sjajnoj formi - u 78. minutu je Mejno očajno reagovao, izgubio loptu, a Paketa asistirao Kudusu za konačan rezultat.