"Vukovi" nadigrali Čelsi, Enkunku se vratio i pogodio

Vulverhempton - Čelsi 2:1

3407 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Vulverhemptona savladali su danas Čelsi (2:1) u 18. kolu Premijer lige.

"Vukovi" su poveli preko Lemine, potom je na 2:0 povisio Doerti, a konačan rezultat postavio Enkunku.

Čelsi je bolje igrao na početku meča, Sterling je kreirao, a šansu dobru šansu nakon dvadesetak minuta nije iskoristio Džekson.

Poslije pola sata igre, gosti su imali sjajnu priliku - Sterling je izašao sam ispred golmana Vulvsa, imao na drugoj strani Palmera, ali je bio sebičan, pa je šutirao, a Sa odbranio.

Čelsi je za taj promašaj kažnjen početkom drugog poluvremena, kada je Lemina poslije kornera savladao Petrovića.

Prije pogotka Lemine, Petrović je dobro intervenisao i zaustavio Totija.

I onda u sudijskoj nadoknadi dva gola - prvo je Doerti povisio na 2:0 nakon očajne reakcije Badijašila, da bi konačan rezultat postavio upravo Enkunku.