Krstović promašivao u porazu Lećea, Udineze deklasirao Bolonju

Tim crnogorskog reprezentativca izgubio u Bergamu

6837 pregleda 5 komentar(a)
Lopta ulazi u mrežu nakon udarca Lukmana, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 30.12.2023. 17:03h

Nikola Krstović se vratio u startnu postavu Lećea i imao je dvije velike šanse da prekine golgeterski post, koji traje skoro tri mjeseca.

Nije ih iskoristio, pa je Atalanta u Bergamu slavila protiv tima iz Pulje 1:0, golom Ademole Lukmana u 58. minutu.

Kod rezultata 0:0, neposredno prije gola domaćina, Krstović je glavom iskosa sa sedam-osam metara promašio gol.

U 67. minutu, kada je Leće već bio u rezultatskom minusu, crnogorski reprezentativac je sjajno ušao u prostor, ali je izostala realizacija - poslao je loptu visoko preko gola.

Atalanta je 6. na tabeli, Leće 13. nakon što je vezao dva poraza.

Bolonja je seriju od pet utakmica bez poraza (četiri trijumfa) prekinula u Udinama - Udineze je dominirao i slavio 3:0, pa je tim Tijaga Mote prepustio četvrto mjesto Fiorentini.

Roberto Pereira je najavio pobjedu "zebri", a u nastavku su je osigurali Lorenco Luka i Martin Pajero.

Golova nije bilo u duelu Kaljarija i Empolija, domaćin je u 82. minutu promašio penal.