Asistencija Vlahovića, gol Rabioa - Juve na minus dva od Intera

"Stara dama" savladala Romu 1:0

7449 pregleda 1 komentar(a)

Šesti put u sezoni Juventus je pobijedio 1:0 i na remi Intera u Đenovi odgovorio na pravi način - tako što je smanjio minus u odnosu na lidera na tabeli Serije A.

"Stara dama" je opravdala ulogu favorita protiv Rome, pa poslije 18 kola ima dva boda manje od "crno-plavih" koji su sinoć igrali 1:1 na "Marasiju".

Juve je želio pobjedu, Roma počela da igra tek posljednjih 15 minuta, ali nije uradila mnogo na polovini protivnika - izuzev šuteva Paula Dibale i Brajana Kristantea koji su pokušali sa dvadesetak metara.

Ključni detalj je viđen na samom startu drugog poluvremena.

Igrao se 47. minut kada je Filip Kostić počeo napad Juvea, Dušan Vlahović petom sproveo loptu do Adrijena Rabioa, a ovaj bez problema zatresao mrežu.

Šansu za 2:0 je kasnije imao Veston Mekeni, potom je poništen pogodak Federika Kjeze, ali "vučica" je bila daleko od prilike da servira kaznu...