Marušić zaustavio Krstovića, Lacio dobio Leće, Milan nadigrao Romu

Duel crnogorskih reprezentativaca u 20. kolu Serije A, pripao je Adamu Marušiću, čiji je Lacio dobio Leće Nikole Krstovića sa 1:0. Milan savladao Romu - 3:1

9286 pregleda 7 komentar(a)
Ažurirano: 14.01.2024. 22:48h

Fudbaleri Milana savladali su večeras Romu 3:1 u 20. kolu Serije A i upisali treću pobjedu zaredom u ovom takmičenju.

Sa druge strane, Roma nije slavila ni na trećem vezanom meču u domaćem šampionatu.

Milan je poveo u 11. minutu preko Adila, da bi početkom drugog poluvremena na 2:0 povisio Žiru.

Roma je smanjila u 69. preko Paredesa, a konačan rezultat postavio je Ernandes u 84. minutu.

Lacio je bio bolji rival, a do pobjede je došao sjajnom timskom akcijom koju je na završni pas Luisa Alberta završio Felipe Anderson u 58. minutu.

Oba crnogorska reprezentativca odigrali su cijeli meč, a Krstović je uspio da dođe tek do jedne prilike da šutira prema golu "nebesko-plavih".