Đironi samo bod protiv Almerije

Almerija - Đirona 0:0

4891 pregleda 0 komentar(a)
Fudbaleri Almerije (arhiva), Foto: Reuters

Fudbaleri Đirone igrali su danas neriješeno (0:0) u gostima sa Almerijom u 20. kolu španske La Lige.

Almerija je treći put zaredom utakmicu u La Ligi na domaćem terenu završila 0:0 i ostala je zakucana za dno tabele sa samo šest bodova, 10 manje od sigurne zone.

Sa druge strane Đirona je kiksala, ali će ostati na prvom mjestu na tabeli sa bodom više i utakmicom više od Reala, koji večeras (20) protiv Barselone igra finale Superkupa.

Đirona je od 80. minuta igrala sa igračem manje, jer je crveni karton dobio Garsija.

Gosti nisu bili previše opasni danas, imali su samo jedan šut u okvir gola, za razliku od domaćina, koji dobre prilike nije iskoristo.

Almerija je prvo u 11. minutu imala šansu preko Aribasa, ali je Gazaniga dobro intervenisao. Potom su u finišu prvog poluvremena šanse imali Gonzales i ponovo Aribas, da bi početkom drugog dijela neprecizan bio Baptistao.