Liverpul drugi finalista Liga kupa

"Redsi" su revanšu polufinala igrali neriješeno sa Fulamom (1:1), ali su prošli zahvaljujući pobjedi u prvom susretu - 2:1

4938 pregleda 0 komentar(a)

Drugi finalista Liga kupa je Liverpul - "redsi" su večeras u Londonu, u revanšu polufinala, remizirali sa Fulamom (1:1), ali su dalje prošli zahvaljujući pobjedi u prvom meču.

Ekipa Jirgena Klopa je u prvom susretu, na "Enfildu" slavila 2:1.

Liverpul je večeras poveo već u 11. minutu, kada je Luis Dijas matirao Lena.

Brzo poslije gola Liverpul je mogao da duplira prednost, ali je Nunjes pogodio stativu, a onda je Dijasu, zbog ofsajda, poništen pogodak.

Okvir gola su pogodili i domaći, tačnije Pereira, početkom drugog poluvremena, a onda je na drugoj strani neprecizan bio Eliot.

Sredinom drugog poluvremena je Nunjes opet bio neprecizan, da bi na drugoj strani Fulam stigao do izjednačenja - Vilson je uradio veći dio posla i spojio Diopa sa golom.

Vilson je mogao i da preokrene rezultat, ali ga je zaustavio Keleher i vremena za promjenu rezultata više nije bilo.

Liverpul će u finalu igrati protiv Čelsija, a taj meč na programu je 25. februara.