Real se ne zaustavlja: Preokret na Kanarima za šestu pobjedu na posljednjih sedam utakmica (VIDEO)

Madriđani slavili protiv Las Palmasa 2:1, iako su na Kanarskim ostrvima gubili početkom drugog poluvremena

3160 pregleda 0 komentar(a)
Vinisijus Žunior pogađa za 1:1, Foto: Reuters

Real Madrid se ne zaustavlja - četvrta uzastopna pobjeda, šesta na posljednjih sedam utakmica u La Ligi, uz jedan remi, za nastavak šampionske trke i dva boda prednosti u odnosu na Đironu.

Tim Karla Anćelotija nije zaustavilo ni to što je na gostovanju Las Palmasu na Kanarskim ostrvima gubio početkom drugog poluvremena - uslijedio je preokret za konačnih 1:2.

Las Palmas, koji je na isti način nedavno izgubio od Barselone (takođe 1:2, nakon što je postigao prvi gol), poveo je u 53. minutu - Havijer Munjos je nakon kontranapada savladao Kepu prizemnim udarcem.

Samo 12 minuta kasnije izjednačio je Vinisijus Žunior, a sjajno ga je proigrao Kamavinga.

Pobjedu Realu donio je Čuameni u 84. minutu, udarcem glavom nakon centašuta Krosa.