Krstović promašio penal, pa dao gol, poraz Lećea nakon preokreta

Krstović nakon 13 utakmica zatresao mrežu u Seriji A, Đenova savladala Leće 2:1. Bez golova u derbiju Lacio - Napoli

20641 pregleda 11 komentar(a)
Nikola Krstović, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 28.01.2024. 20:12h

Prvi put nakon šestog oktobra prošle godine i meča sa Sasuolom, crnogorski reprezentativac, Nikola Krstović je postigao gol u Seriji A.

Leće je u 22. kolu Serije A izgubio nakon preokreta od Đenove (2:1), a do vođstva je stigao u 31. minutu kada je Krstović, udarcem sa distance, matirao Martinesa.

Prije postignutog pogotka Krstović je šutirao i penal, ali je bio neprecizan. Zamijenjen je u 64. minutu.

U nastavku su domaći prokrenuli preko Retegija i Ekubana.

Crnogorski napadač je postigao gol u Seriji A nakon 13 mečeva.

Krstović je postigao pet golova u italijanskom šampionatu.

A Lacio i Napoli su odigrai utakmcu bez golova, Provedel nije imao ni intervenciju, a na drugoj strani golman gostiju Golini jednu u finišu. Adam Marušić je odigrao za Lacio cijelu utakmicu u finišu došao i u priliku za šut, ali su defanzivni blokovi oba tima bili odlični.

Verona je promašila penal i morala se zadovoljiti remijem sa Frozinoneom (1:1), a Monca je kući dobila Sasuolo (1:0)