Grofova prva tri boda u Azerbejdžanu

U drugoj utakmici na klupi Nefčija, ekipa crnogorskog trenera Miodraga-Grofa Božovića bolja od Gabale

3262 pregleda 4 komentar(a)
Božović slavio važan trijumf, čak pet ekipa diše za vratom Nefčiju, Foto: X/ Neftçi PFK

Crnogorski trener Miodrag-Grof Božović slavio je prvi trijumf u azerbejdžanskom klupskom fudbalu. Njegov Nefči je dobio domaću utakmicu 20. kola Premijer lige Azerbejdžana protiv Gabale - 3:1.

Nefči je poveo sa penala koji je realizovao kapiten Mahmudov u 61. minutu, a gosti su ostali i oslabljeni za Ukrajinca Zuraba Očigavu, koji je dobio crveni karton za najstrožiju kaznu.

U nastavku su trijumf potvrdili Paragvajac Valdes (67. minut) i Kolumbijac Moreno golom u petom minutu nadoknade.

Za goste se upisao Safarov u 87. minutu.

Božović je debitoavo gostujućom igrom bez golova sa Sabahom a sada je upisao i prvi trijjumf. Njegova ekipa je druga, 15 bodova iza lidera Karabaga, naših reprezentativaca Marka Jankovića i Marka Vešovića.

Nefči će početkom marta ugostiti Karabag.