Vojska CG silovita u derbiju, "poštari" prejaki za sportske novinare

Nakon jednomjesečne pauze utakmicama četvrtog kola u balonima "Vuk" i "Arena" nastavljena Meridianbet Biznis liga Crne Gore u minifudbalu

4597 pregleda 2 komentar(a)
Sa meča Ersta banka - Mtel, Foto: Meridianbet Biznis liga

Nastavljena je Meridianbet Biznis liga Crne Gore u minifudbalu.

U grupi A, derbi kola bio je to samo na papiru, jer je Vojska Crne Gore bila ubjedljiva protiv drugoplasiranog CEDIS-a - slavila je sa čak 7:0. Blistao je Nemanja Nikolić koji je postigao četiri gola

Meridianbet je pobijedio sa 3:2 oslabljeni UCG Građevinski fakultet, Sincommerce je pobjedom protiv Maxteo DRS preuzeo drugo mjesto, dok je prve bodove u grupi osvojila Neregelia trijumfom nad Alter Modusom - 4:1.

U grupi B, Montecargo je zadržao lidersku poziciju pobjedom protiv Vodovoda i kanalizacije PG

NLB Banka je ostvarila prvu pobjedu - na krilima fantastičnih golmana Dragaša i Đurovića, koji su podijelili minutažu, slavila je su protiv favorizovane Čistoće sa 4:1.

Pošta Crne Gore je bila prejaka za Sportske novinare CG, koji su bili oslabljeni neigranjem nekoliko važnih igrača - 8:5 na kraju. Kod "poštara" su blistali trostruki strijelci Krsmanović i Jovićević, Vukčević je dodao dva gola, dok sportskim novinarima nisu pomogli ni efektni golovi Krivokapića, Antića, Šukovića i Radulovića.

RTCG je savladala Expo Commerce sa 6:2, uz dva het-trika - Gorana Brnovića i Paljevića, dok je prvu pobjedu u grupi ostvarila ekipa Mtel-a koja je savladala Erste banku rezultatom 2:1.

Grupa A

Meridianbet - UCG Građevinski fakultet 3:2 (1:1)

Mehović 11, J. Radusinović 26, Radošić 36. - Ognjenović 4. i 39.

Sincommerce - Maxteo DRS 5:3 (3:3)

Bojić 13, Belojević 16, Miličković 18. i 22, Tomašević 37. - Janketić 10. i 15, Tomić 20.

CEDIS - Vojska Crne Gore 0:7 (0:3)

Babović u 2, Nikolić u 10, 22, 29. i 37, Đedović u 12, Marković u 30. minutu.

Alter Modus - Neregelia 1:4 (0:2)

Strijelci: Batrićević u 33. minutu za Alter Modus, Božović u 19, Đukanović u 20. i 39, Petrovski u 23. minutu za Neregeliu.

Tabela: Vojska CG 12 bodova, Sincommerce 9, Cedis 6, Meridianbet 6, DMD 6. Neregelia 3, Maxteo DRS 3, UCG Građevinski fakultet 0, Alter Modus 0.