Jović ponovo čovjek odluke, Milan poslije preokreta savladao Frozinone

"Rosoneri" slavili u predgrađu Rima

3894 pregleda 0 komentar(a)

Milan je odigrao još jednu uzbudljivu utakmicu u Seriji A i ponovo je konačan ishod bio povoljan po "rosonere".

Velikan je u perdgrađu Rima savladao Frozinone 3:2, a pobjedu mu je donio Luka Jović koji je na terenu proveo svega 95 sekundi prije nego je u 81. minutu postavio konačan rezultat.

Pogodak srpskog napadača je označio treći preokret na utakmici, jer je Milan vodio, pa od sredine drugog poluvremena bio u minusu.

Olivije Žiru je pogodio glavom u 17. minutu, ali je već u 24. Matijas Soule iskoristio penal kada je rukom igrao Rafael Leao.

Onda je domaćin poveo u 65. Strijelac je bio Luka Maciteli - gol za 2:1 ide na dušu golmanu Milana Majku Menjanu koji je očajno reagovao...

Ipak, Francuza su uloge tragičara spasli saigrači - Mateo Gabija je u 72. na asistenciju Žirua izjednačio, a Jović uz mnogo sreće dočekao loptu u kaznenom prostoru protivnika kada je donio trijumf sastavu Stefana Piolija.

Joviću je ovo peti gol u Seriji A u sezoni.