Janković i Karabag uživali u Portugalu, Milan silovit protiv Rena

Crnogorski reprezentativac strijelac u pobjedi svog tima protiv Brage - 4:2

5613 pregleda 0 komentar(a)
Janković pogađa iz penala, Foto: Reuters

Karabag naših Marka Jankovića i Marka Vešovića je na korak od plasmana u osminu finala Lige Evrope.

Azerbejdžanci su briljirali na gostovanju Bragi, slavili su 4:2, a pobjedu je najavio Janković.

Omaleni vezista je u 21. minutu pogodio iz penala za 1:0, a domaćin poravnao u finišu prvog poluvremena preko Bance. U nastavku su razliku napravila dva pogotka Zubira, upisao se i Benzija prije nego je Mutinjo iz Brage postavio konačan rezultat.

Janković je igrao cijeli meč, Vešović nije bio u protokolu zbog crvenog kartona u grupnoj fazi.

Lak posao je imao Milan u duelu sa Renom, koji je sudio crnogorski arbitar Nikola Dabanović.

"Rosoneri" su pobijedili 3:0, a dominaciju su krunisali dvostruki strijelac Loftus-Čik i Leao.

Benfika je u Lisabonu savladala Tuluz (2:1, dva pogotka Di Marije), a golova nije bilo u duelu Lansa i Frajburga.