Inter uraganski otišao na plus 10 (VIDEO)

Lider Serije pobijedio posljednjeplasiranu Salernitanu sa 4:0

5922 pregleda 4 komentar(a)

Nije bilo mnogo dileme ni uoči duela Intera i Salernitane, prvoplasiranog i posljednjeplasiranog u Seriji A, ali se možda nije očekivalo da će lider, i u ovom, naizgled "rutinskom" meču, opet pokazati zastrašuju moć.

Četiri dana uoči najvažnijeg duela sa Atletiko Madridom Ligi šampiona, Inter je slavio sa 4:0, na uraganski način otišao na plus 10 u odnosu na drugoplasirani Juventus.

Posebno impresivno bilo je prvo poluvrijeme, u kojoj su "nerazuri" pogodili stativu, prečku, stvorili još mnoštvo šansi, postigli tri gola.

Markus Tiram u 17, Lautaro Martines u 19. i Denzel Damfris u 40. odveli su tim Simonea Inzagija do sigurnih 3:0.

Domaćin je u nastavku odmarao, čuvao snagu za Ligu šampiona, Lautaro i Tiram zamijenjeni su u 60. minutu, a šansu je do kraja iskoristio Marko Arnautović da u posljednjim trenucima pogodi za 4:0.