Gol i asistencija Salaha, ubjedljiva pobjeda Liverpula

Liverpul u 25. kolu Premijer lige savladao u gostima Brentford - 4:1

4731 pregleda 0 komentar(a)
Salah na današnjoj utakmici, Foto: Reuters

Fudbaleri Liverpula savladali su danas u gostima Brentford (4:1) u 25. kolu Premijer lige.

Utakmicu je obilježio Mohamed Salah, koji je odigrao prvi meč za "redse" nakon oporavka od povrede. Egipćanin je u dresu Liverpula posljednju utakmicu odigrao 10. januara, a onda otišao na Afrički kup nacija, gdje se povrijedio. Danas je postigao gol i imao asistenciju.

Liverpul je poveo u 35. minutu kada je Nunjes realizovao kontru i, nakon asistencije Žote, zatresao mrežu.

Urugvajac je zamijenjen na poluvremenu, a osim njega zbog povreda su meč ranije završili Žota i Džons.

Umjesto Žote u igru je ušao Salah, koji je u 55. minutu asistirao Makalisteru za 2:0.

Pitanje pobjednika, ako ga je uopšte bilo, riješeno je u 68. minutu kada se Salah upisao u strijelce, a onda je gol za Brentford postigao Toni.