Kiks Reala protiv Valjekana

Rajo Valjekano - Real Madrid 1:1

6234 pregleda 0 komentar(a)
Hoselu i Ležun, Foto: Reuters

Nakon trijumfa u prošlom kolu nad Đironom, Real Madrid je kiksao - Madriđani su danas u 25. kolu La Lige igrali neriješeno na gostovanju Rajo Valjekanu (1:1).

Anćelotijeva ekipa je povela već u trećem minutu - nakon kontre, Valverde je sa desne strane ubacio loptu u kazneni prostor, a Hoselu zatresao mrežu.

Poslije vođstva, Vinisijus je mogao da duplira prednost Reala, ali je bio neprecizan, da bi u 27. minutu arbitar dosudio penal za domaću ekipu. Siguran sa 11 metara je bio De Tomas.

Do kraja prvog poluvremena Real je imao dobru priliku da opet stigne do vođstva, ali je Valverde sa oko 25 metara pogodio stativu.

U nastavku je bilo mirnije, Kros i Karvahal su u finišu bili neprecizni, pa je Rajo stigao do velikog boda i prekinuo niz od tri poraza u La Ligi.