Legenda Modrić kad je najviše trebalo - sjajni Hrvat čarolijom u finišu presudio Sevilji (VIDEO)

Modrić ušao u 75. minutu, šest minuta kasnije maestralno pogodio za 1:0 i pobjedu

12613 pregleda 3 komentar(a)

Real se vratio pobjedama, nakon predaha u predgrađu (1:1 sa Rajo Valjekanom u prošlom kolu), zahvaljujući jednoj od najvećih legendi u istoriji kluba.

Karlo Anćeloti poslao je Luku Modrića na teren u 75. minutu - na vrijeme da majstorijom riješi težak meč protiv Sevilje (1:0).

Hrvatski vezista je sedam minuta kasnije prihvatio loptu na 20-ak metara od gola, varkom tijela se oslobodio čuvara i pogodio od stative - na opšte oduševljenje ispunjenog "Bernabeua", ali i saigrača, koji su ga uzeli na ruke i podigli visoko...

Čaroliju Modrića pogledajte OVDJE.

Mnogo važna pobjeda za Real, kad je Barselona prišla na pet bodova, a tu je i Đirona koja sjutra igra sa Rajo Valjekanom.

U odnosu na Barsu, Real opet ima plus osam, u odnosu na Đironu plus devet, uz utakmicu više.

Sevilja, čijom je odbranom komandovala Realova legenda Serhio Ramos, bila je opasna u nekoliko navrata, posebno u prvom poluvremenu.

U nastavku - dominacija Reala i gol Modrića devet minuta prije kraja.

Zanimljivost je i povreda povreda sudije - Fernandes Buergo napustio je teren u 61. minutu, zamijenio ga je Dias de Mera.